Актуелно

Гинеколог од Битола со помош на колегата и овозможил на својата сопруга без лиценца, да изврши царски рез

Против двајца доктори од Битола и една докторка од Белград, полицијата до битолското Обвинителство поднесе кривични пријави. Прво осомничениот М.В....

Повеќе
Page 1 of 4 1 2 4

Популарни содржини